Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky 2021

-----------------------------

-----------------------------

Připojujeme aktualizovanou startovní listinu na neděli. Na místě bude také možnost se přihlásit ;-) Těšíme se na Vás a Vaše výkony. V neděli Good luck!! ;-) ;-) ;-)

 

  1. vlna - Převážně Muži (Start v 10:00)
 
 
st. číslo          
1 AKEZ 84 Muži David Hanke Jakub Ambros  
2 Rozběháme Třebíč Muži Zdeněk Ryšavý Martin Bohuslav  
3 Lišáci Muži Jiří Kramoliš  Tomáš Kramoliš   
4 Run The World CZ Muži Pavel Prudil Milan Samiec  
5 TFA Team 1 Muži David Řehulka Martin Turek  
6 Duo Martin Muži Martin Hrnčárek Martin Cigánek  
7 Zuberští ogaři Muži Josef Randus Pavel Pernica  
8 Rychlé šípy Muži Robert Hegedüs Filip Homola  
9 eMBéčka Muži Robert Bukovjan Martin Maléř  
10 Pomalé, ale přesné šípy :) Muži Jiří Grill Libor Richter  
11 Pomalé šipky Ženy Lucia Stránská Marika Hanke  
12 Ribanna a Vinnetou Mix Marek Tretera Lucie Kalafutová  
13 Jahody Muži Lukáš Košut Jerzy Cienciala  

 

  2. vlna - Převážně Ženy (Start v 11:30)
 
 
st. číslo        
15 TOBI Bagr Ženy Marta Juríčková Nikola Marková
16 4M Ženy Martina Mazáčová Markéta Máchová
17 Nefronky Ženy Veronika Zagrobová Kráľová Lenka Heczková
18 Hbité střely Ženy Věra Richterová Monika Máchová
19 Škoda každé rány,která padne vedle Ženy Zuzana Hyvnarová Radka Rýdlová
20 Trefa do bileho aneb behame radi Muži Jakub Strnadel Adam Bernard
21 Vydřené a nadřené Muži Petra Filipcová Pavla Bordovská
22 Chachaři na procházce Muži Josef Hrbáček Petr Gvuzď
23 SDH MICHÁLKOVICE  Muži Ondřej Virec  Jakub Arvai 
24 KILI Team Ženy Klára Daňková Ivana Lubojacká
25 Engadina  Muži Libor Bublík  Petr Hudeček
26 Ostrostřelci Muži Vladimír Maloň Vladan Pupík

 

  3. vlna - Převážně Mix (Start ve 13:00)
 
 
st. Číslo        
29 Trnávští runnaři Mix Petr Polášek Kateřina Polášková
30 Brooke & Brouk Mix Tomáš Jachan Lenka Němcová
31 Zummi team Mix Pavel Kundrát Zdeňka Kundrátová
32 L.A.RYBY Mix Andrej Rybář  Lidka Rybářová 
33 Bobišci Mix Veronika Lhotská Aleš Novotný
34 MikroMyši :-) Mix Radek Mikerásek Michaela Remešová
35 Forrestrunn Mix Radka Grulíková Lukáš Hladký
36 Strážci vesmíru Mix Vojtěch Říha Eva Kouláková
37 BuBo Mix Luboš Kaluža Ewa Haltof
38 Štramberáci Mix David Mikala Hana Mikala Pokludová
39 Baláž EXTREME-TEAM Frenštát  Mix Roman Baláž Anna Balážova

 

  1. vlna - Závod dětí na 500 metrů
st. Číslo
1 Michal Mazáč 2010 AKEZ Kopřivnice Děti 8 až 11 let    
2 Jakub Mazáč 2008 Ammazying team Děti 12 až 14 let    
3 Dominik Samiec 2009 Líštňan Děti 12 až 14 let    
4 Barbora Máchová 2009 AK EZ Kopřivnice Děti 8 až 11 let    
5 Klára Máchová 2012 AK EZ Kopřivnice Děti 8 až 11 let    
6 Elena Nováková 2010 AKEZ Kopřivnice Děti 8 až 11 let    
7 Anna Balážova 2009 Baláž EXTREME-TEAM Frenštát p.R. Děti 12 až 14 let    
8 Romana Balážova 2013 Baláž EXTREME-TEAM Frenštát p.R. Děti 8 až 11 let    

 

 

 

----------------------------

Ahoj, ahoj!!

Připravujeme pro vás 3. ročník Beskydského biatlonu, který se bude konat 18.7. 2021 v areálu na Horečkách opět se zázemím na Rekovicích :-) Registrace již spuštěna!! ;-) 

received_4268058113222437.jpegreceived_415932722956291.jpeg

 

 

 

 

 

 

received_3415041928595059.jpeg

received_225528909125948.jpeg

 
 

 

 

 

received_444666946667679.jpeg

received_311576823628565.jpeg

 

 

 

 

 

received_163998511767215.jpeg

received_872864076590025.jpeg

 

 

 

 

 

 

received_437035307438406.jpegreceived_212877477220264.jpegreceived_221251619621020.jpeg